| anonim_4396 a întrebat:

Dc credeti ca comunistii nu sunt de acord rockul adica eu am o parere dar vreau sa o aud si pe a voastrabig grin?

5 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Ceaşcă nu dădea din cap pe rock, deh.

| Minks a răspuns:

Asociaza rockul cu satanistii, de aici tragi tu concluzia.

| YUSTY a răspuns:

Ei nu inteleg. Lor le place dolanescu de exemplu laughing. Eu sunt rock-er si ma mandresc cu asta. Chiar daca ei nu suporta rock-ul mai bine sa stea in banca lor si sa taca. \m/\m/

Fundita?

| LamentedSoul a răspuns:

Pff. ce intrebare... Fiecare ne-am nascut si am trait(traim) timpuri diferite. Ce sa faceam daca nea' Ion, a trait cu Maria Ciobanu, Gica Petrescu? El asta a ascultat toata viata si pana si imaginea unei chitari electrice il sperie, d'apoi sunetul. Plus ca in timpul comunismului nu se difuza rock in Romania, nu era libertatea de acum. Deci nu mai judeca "comunistii"; au idei preconcepute, intr-adevar, dar o sa vezi ca si tu o sa ai peste 30 de anihappy Bafta si rock on!

| drac0nian a răspuns:

Salut edi big grin
eu nu ascult rock ascult metal si goth', goth metal. dar sa spunem ca imi place si rockul happy
parerea mea e ca comunistii sunt foarte inapoiati si nu pot sa inteleaga ce e muzica buna. dealtfel ei cred ca rockul= moarte si satana.chatterbox. ce *** sunt asa straight face. ei nu pot sa faca diferenta! ei nu au prins perioada in care rockul, metalul si muzica buna a fost in voga si nu sunt obisnuiti. normal ca si-au facut o mentalitate proasta asupra rockului! si judeca cartea dupa coperta oh go on niciodata nu o sa ne inteleaga nimeni happy

si ma bucur ca sunt oameni care mai asculta muzica buna \m/