| Andreea_8014 a întrebat:

Ce parere aveti despre Rockul Gothic?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca simpla enuntare a intentiei de a cumpara Ecstasy este o infractiune si prezenta acestei intrebari poate pune siteul sub monitorizarea politiei sau poate duce chiar la interzicerea lui. Iar tu poti face inchisoare. Stii doar ca politia poate afla IP-ul calculatorului de unde postezi.
TPU nu incurajeaza infractionalitatea, traficul si consumul de droguri.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Simplu, probabil ca intrebarea a fost raportata adminilor sau a fost vazuta de ei si a fost stearsa.Nu ai voie sa pui asemenea intrebari pe site, esti pasibila de pedeapsa, IP-ul calculatorului tau se cunoaste, se stie cine esti si mai mult ca sigur de acum vei fi urmarita, telefonul interceptat, etc... In concluzie fii cuminte pentru a nu avea probleme...

| thehope a răspuns:

Tu de ce crezi? Ieri am refuzat sa raspund intrebarii pentru ca am considerat ca din moment ce nu stiu sa raspund mai bine tac, dar vazand ca desi ti-a fost stearsa intrebarea tu o repostezi iti voi raspunde de ce a fost stearsa, si asta e doar un motiv. In primul rand sunt copii de 9-10 ani pe site, daca nu chiar mai mici...si automat daca e divulgata o astfel de informatie.cum adolescentii/copiii din ziua de azi sunt foarte libertini, rebeli si destui cu multi bani, daca nu pentru scopul excesiv de a se droga, macar din curiozitate vor face tot posibilul sa obtina asa ceva...si nu cred ca e un lucru normal...plus ca nu cred ca pe un site cu renumele pe care il are TPU va fi incurajat vreodata consumul de droguri...asa ca intreaba-te din nou de ce a fost stearsa intrebarea, si sigur vei gasi raspunsul!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vezi ca scrie undeva in stanga scrie "Intrebarile mele", acolo iti arata intrebarile date de tine.

| betty17 a răspuns:

Nu sunt eu marea rokeritza dar rockul gotic mi se pare super tare
mie imi place mult within temptation

succces

| TeoIonela a răspuns:

Mamica, vrei sa te droghezi?:O:O:Osau vrei sa faci cuiva un cadou, asa, ca de la mine la tine?laughingcosta mult pentru. o zi de zapaceala...sadreorienteaza-te

| alinutzacodruta a răspuns:

De unde esti?tongue Daca stateai in Cluj luai droguri foarte ieftine ..intre 5 si 20 euro...tongue se vand ca painea calda...

PS: NU MA DORGHEZ big grin

| danbnz a răspuns:

Mai mult ca sigur referinta la droguri a facut ca intrebarea ta sa fie respinsa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri a fost intrebarea ta... cel putin eu am citit-o... Daca nu mai e probabil a fost stearsa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti drogata, nu aici gasesti dealeri.si nu cred ca iti trebuie pentru gripa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea rock gothic e o senzatie, te lasa sa vezi lumea cu alti ochii, sa visezi altfel, sa te ascunzi de porcariile altora sub lucruri negre(inauntrul unui taram in umbre). sunt gothica si daca vrei sa vezi ce spun cauta trupa the birthday massacre piesa blue