| darkhell217 a întrebat:

De catre ce bassist a fost inlocuit Paul Gray in trupa Slipknot dupa moartea lui?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Inca n-a fost inlocuit. Taylor a tinut trupa ceva timp in hiatus din cauza mortii lui, album n-au mai scos din 2008 si cred ca va mai trece ceva timp pana vor gasi un bassist, pentru ca Taylor ia deciziile in trupa, el fiind distrus de moartea lui Gray; chiar zicea intr-un interviu din 2011 ca se gandeste serios sa nu mai cante.