| anonim_4396 a întrebat:

De ce a durat atat de mult ca Alex Velea sa se dea pe brazda si sa cante ce il reprezinta cu adevarat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ha ha, lool, buna asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îl reprezintă nepărat doar că unii cântăreți își mai schimbă stilul în timp. Unii ca să rămână comerciali și să se mențină pe val iar alții pentru că acel stil nu-i mai reprezintă.

| FaneFane6564 a răspuns:

Vorbesti de trapanele? Nu neaparat ca il reprezinta, dar lui ii place foarte mult acest gen de muzica... In viata sa stii ca e mai bine sa faci ce-ti place tie, asa esti fericit si impacat cu viata.