| Emmuta20 a întrebat:

De ce are toată lumea o problema cu mine pentru că ascult şi rock,metal,heavy metal,death metal, hard core etc? Mă înţeleg foarte bine cu lumea dar atunci când cineva mă întreabă ce genuri ascult acele persoane par scarbite.Am doar 13 ani şi nu mai îndrăznesc să le spun oamenilor ce genuri ascult pentru că după mă fac satanista,ateă, emo nenorocită etc.
Dar colegilor mei manelisti nu pătesc aşa ceva. Am username-ul asta că am cont de la 9 ani happy.

Răspuns Câştigător
| xusernamex a răspuns:

Nu ar trebui sa te feresti sa le spui asta oamenilor. Asa vei vedea cine te accepta asa cum esti si cine sta cu tine datorita caracterului tau, nu a genului muzical care iti place.
Fiecare persoana asculta ce ii place, gusturile nu se discuta. Atata timp cat nu jignesti pe nimeni si le respecti la randul tau gusturile in materie de muzica, nu vad de ce ar fi o problema.
Lumea nu ar trebui sa vorbeasca fara sa te cunoasca cu adevarat.
Pur si simplu ignora-i si asculta ce iti place. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea(surda)de care vorbesti n-ar avea nicio problema cu tine, dar din moment ce tu te intelegi cu astfel de fapturi umane a caror sunete odioase patrund in creierul lor si-l distrug, e clar ca cei cu care interactionezi in mare masura iti sunt identici.

| Coquinexta a răspuns:

Par scarbite? poate puți.