| Artemisia a întrebat:

De ce artista ascultati cel mai mult muzica?(eu ascult cel mai mult muzica cantata de adam lambert, pur si simplu imi place)

12 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Simple Plan

| xSoaked a răspuns:

Cel mai mult ascult Aerosmith, ii iubesc, dar sa stii ca si eu acum cateva luni bune ascultam in prostie numai si numai Adam Lambert si absolut nimic altceva! Toate melodiile de pe albumul lui si alea de la Idol! haha baiatul asta e addicting dar trece si asta oh go on

| Ruxy_1106 a răspuns:

Michael Jackson/Britney Spears

| тøхх a răspuns:

Nu`mi place Adam Lambert. happy
Ascult mai mereu : Big Bang`. =x

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu ascult Shakira cel mai mult. Dar imi plac foarte mult si melodiile cantate de Pachanga:X

| mistikk a răspuns:

Hmm...nu prea ascult muzica lui adam labert adr fie ac este foarte dragut tipul :X

| alisaaa a răspuns:

3 Days Grace

| HeeYeon a răspuns:

Paramore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este unul anume, dar sa zicem ca Nicki Minaj, Toni Braxton, Ludacris, Trey Songz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent cel mai mult ascult Lady Gaga.

| Chriistiinex a răspuns:

Eu madonna selena gomez avril lavigne si jonas altceva nu a si adam lambert e mishtoda nu sunt inebunita pup

| nitrog a răspuns:

Eu ascult si alti artisti(paramore britney robbie williams selena gomez)Dar cel mai mult si mai mult si mai mult imi place ADAM LAMBERT