| ioana181 a întrebat:

De ce avea Michael Jackson bandaje pe degete?

Răspuns Câştigător
| Chuck a răspuns:

Pentru ca dadea slam dunk, adesea. laughing

16 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Buna! Pentru ca asa era semnul. sigla lui. La fel ca manusa, palaria sau ochelari. Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

| SweetCandy a răspuns:

Buna intrebarelaughing si eu m-am mirat.big grin

| ViVi a răspuns:

Nu, el si le punea din alt motiv, erau niste plasturi care si punea la degete ca atunci cand dansa sa ii iese mainile in evidenta, pentru ca publicul sa le vada mai bine tot din acest motiv purta si pantalonii foarte scurti cu sosete stralucitoare.

| ViVi a răspuns:

Le folosea pentru design ca sa zic asahappy

| Kandy a răspuns:

Pentru ca avea probleme la degete si unghii (cel putin asa se spunea) ori pentru ca se potriveau cu imbracamintea luiwinkingkiss

| yuli10 a răspuns:

A mai fost intrebarea asta pe TPU :)

http://www.TPU.ro/......la-degete/

oarecum

| cyufulyky a răspuns:

thinking cauta pe netlaughing

| I'm just me a răspuns:

Nu stiu, buna intrebare, cand aflute anunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Dumnezeu stie...poate.pentru ca era unic?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine era asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca avea probleme la degete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asta era moda lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca se droga fraierilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca era unic si nu copia pe nimeni

| andreea2011 a răspuns:

Esti tu prost,nu se droga,eu sunt fan era un om unic! Iar, voi sunteti prosti, ma refer la astia care ziceti prostii despre el!

| MJfan4ever a răspuns:

1.pentru ca sa ii faca pe ceilalti curiosi happy...2.pentru a putea infrumuseta anumite dansuri 3. pentru stil a la MICHAEL JACKSON (asa poti intreba si de ce are palarie si de ce are geaca de piele, etc) 4. pentru ca din cate ati observat la degetele lui in ultima perioada (si in cea in care a fost cel mai activ isi tinea mainile la spate) vitiligo se poate observa cel mai mult la unghii (negreala aceea daca sunteti atenti ) pentru ca acolo nu poate ajunge decat in cazuri extreme. MJ4ever&ever