| moustache a întrebat:

De ce in videoclipul Frunzele si iarba de Cabron o arata pe fata aia grasa cu celulita? Ce vrea sa zica? Funda|

2 răspunsuri:
| NuTeCred a răspuns:

Face caterinca laughing

| uptc a răspuns:

Ideea este luata de la filmul Shallow Hal... http://www.imdb.com/title/tt0256380
... o comedie foarte buna cu Jack Black si Gwyneth Paltrow.
Idea principala este ca el este hipnotizat sa vada doar frumusetea interioara a oamenilor.
Diferenta dintre fata frumoasa si cea grasa este cum o vede el (frumoasa) si cum o vad restul oamenilor (grasa).;)
Va recomand sa vedeti filmul, o sa intelegeti videoclipul... dar mai ales o sa va distrati de minune.