| anonim_4396 a întrebat:

De ce la Eurovision se duc să ne reprezinte țara cântăreți autohtoni mai puțin cunoscuți și talentați?
De ce nu se duc Andra, Paula Seling, Delia sau Smiley care au voci și melodii bune?

Răspuns Câştigător
| NunuNini a răspuns:

Se duc cei votati (dintre cei ce concureaza) de populatie. In rest... nu mai comentez.

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Pentru niste bani! nu se vor duce asa sa se prostitueze! asta-i viata! macar daca ar fi concursul asta altfel decat lgbt bdsm sau politic chiar! important este ca are cine sa ne reprezinte! nu neaparat astia! iar paula seling a mai fost! nu cred ca mai vrea iar! andra maruta din pacate nu este interesata acum! e matura! cand era o copila era buna! macar era prospatura! delia matache la fel! alta matura! numai e pustanca! era prospatura! smiley nu e batran! dar nici nu pare interesat de eurovision! sasa a vrut el de fapt dar cu andra demult cand scosesera piesa aia dracula my love! asta este nu s-a putut! acum e tarziu! foarte tarziu! voi sariti la astia mari! ca inna! alexandra stan! dar v-ati pus intrebarea daca vor sau daca doresc!