| hmfkdhdfhufgfgh a întrebat:

De ce nu mai exista O-zone?

Răspuns Câştigător
| UnFoRgIvEn a răspuns:

In 1999, O-Zone se afla in ascensiune continua, apoi a venit succesul ala mare.

Nu mai puteam sa tin pasul cu proiectele, nu mai vedeam nici o perspectiva. Ne saturasem unii de altii, nu ne mai intelegeam.

Nu aveam nici o placere sa mai lucram impreuna. Ne intalneam la studio si nu produceam nimic.

Nu mai exista chimia dintre noi, care facea ca lucrurile sa mearga bine. Nu eu le-am zis ca parasesc trupa.

Asta nu se intampla ca-n filme. Nu vii si spui: `Baieti, de astazi, gata!` Era ceva natural, firesc. Altcineva din trupa a vrut sa ma scoata pe mine oaia neagra a povestii, sa spuna ca eu sunt ala rau.

Interesant a fost faptul ca ceilalti doi colegi ai mei erau foarte increzatori in puterile lor si spuneau ca isi vor face trupa, ca au piese etc.

Nimeni nu a plans ca o sa ne despartim`

Citat din Dan Balan

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există pentru că nu merită.