| personaljesus a întrebat:

De ce nu va place marilyn manson? :S

Răspuns Câştigător
| LifTwist a răspuns:

Eu il ador! :X
Si chiar nu imi pasa parerile altora!
Fiecare are gustul daca ii place sau nu

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca provoaca. Poti considera oarecum arta ce a facut el pana acum. Dar intr-un fel greu de inteles unora si total indezirabil altora.

Mie imi place foarte mult Sweet Dreams : http://www.youtube.com/watch?v=m6VojYGrnpg

| TheDarkEmpire a răspuns:

Trebuie sa ai cat de putina minte ca sa-ti dai seama ce semnificatie au versurile lui Manson, look-ul intunecat etc.
Ps: fan pe viata

| Kqzu97 a răspuns:

Mie imi place dar looku`l lui e infricosatorlaughing

| Insurgent a răspuns:

Eo il ador
e bestial :X

| Riyukii a răspuns:

Mie`mi place thinking

| Mihαelα a răspuns:

Pur şi simplu nu îmi place faptul că are un look care mă înspăimîntă, în rest nu am nimic împotriva acestei persoane.Cred că ar fi destul de ok dacă ar avea totuşi o limită, îmi place muzica sa, chiar nu am pretenţii, dar look-ul lasă de dorit.Numai bine~

| RamyF a răspuns:

Mie imi plac 2-3 mel:X, e tare da duce totul prea in extrembig grin rock on|_|

| Dasty_9651 a răspuns:

Lumea nu prea "il au la suflet" pe M. M din cauza ca majoritatea il cred nebun (stilul lui, despre ce canta, cum canta) dar foarte putini ii inteleg aceastea nebunie...eu unu ador muzica si stilul lui happy