| cristime a întrebat:

De ce trupa/artist vie cel mai dor si ati mai vrea sa il ascultati odata?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea sa pot asculta pe cei de la Queen. Din pacate nu se poate. Sau sa ascult un Frank Sinatra ori Dan Spataru.

| Gizăz a răspuns:

În secolul XXI pot asculta pe oricine când vreau cu tehnologia asta. Daca vorbim live atunci aş vrea să îi aud pe cei de la Queen cu Freddie Mercury, aveam doar 2 ani când a murit şi mi-ar fi plăcut să-l aud într-un concert.

| Petronela a răspuns:

Asia

| anca943 a răspuns:

Andre, Blondy, Candy, 3SudEst, etc...

| LoveToHate a răspuns:

Florin Chilian

| smaranditza a răspuns:

Talisman(cel cu tavi+ alin!); eric clapton; chris de burgh; goombaydance band; si ar mai fi multe altele(altii), dar mie teama sa nu plictisesc; nu stiu cat sunt in "ton" cu moda actuala in muzica, asa ca maibine inchei...

| luetA a răspuns:

Valeriu Sterian

| adryanb27 a răspuns:

De trupa lu ceausescu, el, artistu principal!

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Vama veche...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbi ca si cum sunt de domeniul istoriei, imposibil de reascultat(in cazul muzicii).
Imi parea rau ca s-au despartit cei de la Vama Veche, ca au murit Laura Stoica si 2Pac (singurii care-mi vin acum in minte).

| frumusyk08 a răspuns:

Michael jacasaonlaughing