| Lizzie_7644 a întrebat:

De curand am auzit o melodie super draguta. e in franceza si e mai lenta, canta o fata si repeta in refren "un, deux, trois" asta e tot ce am retinut din piesasad. sper sa o stie careva ca o caut de mult timpbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9lzeGoFZhK4
Alexandrina Hristov - Un Deux Trois
sa fie asta?

| Keilly a răspuns:

Daca e cumva un vals am auzit la dansez pentru tine refrenul, si dansa adela popescu pe ea...nu stiu cauta si vezi

| ellapyssy a răspuns:

Alexandrina Hristov-Un, deux, trois. sper sa te ajute

| Ioana_9985 a răspuns:

Si eu caut melodia aia. am auzit-o in Koton, e f draguta.

| Lizzie_7644 explică:

Nu e nici unasad. astea le am gasit si eu.in fine multumesc oricum:*:* o voi gasi eu candva. sperhappy