| guitarlyn a întrebat:

De curand mi-am facut o trupa de muzica is nu stiu ce nume sa ii pun.
Este o trupa de rock/heavy metal etc.Noi cantam Marilyn Manson, Nirvana, vrem si Metallica(si rock clasic).
De preferat ceva care sa nu fie luat de multe trupe(ceva special).

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Numele trupei ar trebui sa fie hotarat de voi. Cel mult aici poti gasi cateva sfaturi folositoare despre asta... Ar trebui sa fie ceva specific voua. Si stiu ca suna naspa, ca poate e greu, da' dupa ce incercati numele o sa va vina cate 10 odata, si nu o sa stiti pe care sa il spuneti. Deci ascultati una din melodiile voastre si incepeti sa spuneti nume, pe care mai apoi sa le uniti, schimbati, si va v. a iesi voua ceva.

Eventual ati putea sa va uitati la cateva nume de trupe rock http://www.metalhead.ro/

Mult succes :*

3 răspunsuri:
| FackingJungle a răspuns:

Open Door

| RockLegend a răspuns:

Cimitary rock \m/ big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prince of rock laughing sau, numai princess