| hapyyy a întrebat:

De pe site pot downloada videoclipuri fara sa-mi fac cont?

Răspuns Câştigător
| BooBU a răspuns:

Da bineinteles! Intra pe orice site vrei tu, scrie pe google numele videoclipului plus interpretul...(daca nu stii nu-i nicio problema-ii poti da doar indicii) si scrie download o sa iti de-a o multime de site-uri alegi unul si descarci videoclipul fara cont. Te pup

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu programul asta : Magic's Video Downloader
http://www.magic-imv.ro/vd/download.html

descarci dupa: vezi mai jos->
Download from: Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru
bafta !

| lolly_3072 a răspuns:

Youtube downloader si e un program
pup loly:X

| JustWannaDance a răspuns:

Youtube sau Trilulilu happy

| DoarOana a răspuns:

De aici http://www.savevid.com/

E un site online. Daca vrei iti pot spune si un supliment (aplicatie) de la firefox care de cate ori detecteaza un videoclip te lasa sa il downloadezi. Indiferent daca e de pe youtube sau alte siteuri.

| wimpyannya a răspuns:

Iti recomand un program foarte bun numit Free Studio. Cu ajutorul lui, atunci cand ai o mel care iti place o poti gasi pe youtube, copiezi linkul si il pui in programul, care face videoclipul in format mp3

| yunkky a răspuns:

Youtube cu youtube downloader