| Madal1n a întrebat:

de unde iau un program de modificat melodiibatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Descarci ori Audacity cu tot cu acel plugin pentru a putea salva melodia respectiva, sau cu Power Sound Editor Free, program simplu de folosit, dar din pacate nu poti salva decat in formatul wav (poti salva si mp3 daca ai licenta, poate chiar o gasesti pe net).

| Bibi_1645 a răspuns:

Uite, de aici:
http://audacity.sourceforge.net/download/
Si vezi ca atunci cand vrei sa salvezi melodia modificata iti trebuie o chestie. ii zice lame_enc.dll, o gasesti pe net :)

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

RASPUNS De pe google.
Virual DJ si Audacity sunt bune.