| InnA_3234 a întrebat:

De unde pot dawnloada melodiile de pe youtube (ma refer la oricare se gaseste pe acest site)?
PS: Nu vreau de pe fisierulmeu si de pe youtube converter sa imi spuneti va rog de unde pot lua acel cod cu care se poate dawnloada o melodie

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.hddownloader.com/index.php#
scrii URL-ul melodiei si clik pe GO! Ca sa copiezi URL-ul de la o melodie intri pe youtube la un video-clip si sub el se afla''distribuiti''. Clik pe distribuiti si apoi da clik dreapta pe URL-ul acela scris cu albastru si copy. te duci la linkul care ti l-am dat mai sus si dai paste apoi GO!

3 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Http://www.convertvideotoaudio.com/

Pui linkul de la youtube acolo. alegi ce vrei mp3 sau video!
Apoi astepti sa faca 100% si apoi dai download ( Simplu )

| CAMELEON07 a răspuns:

Foloseste Youtube Downloader.
Merge garantat si e usor de folosit.winking
Funda!

| FartsMaker a răspuns:

Exista un program numit downloadmanager poti sa descarci cu el de pe youtube si in plus se descarca mai repede