| Ukiss25 a întrebat:

De unde pot descarca melodia lui indiana evans pretty baby (ep 23party beach)?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anyy25, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! peace sign winking

| catty443 a răspuns:

Pai, cauta linkul de la melodie pe youtube.copiaza link`u si pune`l in site`u asta : http://www.listentoyoutube.com/
si iei melodia; d fuuunda?:o3

| Mirel_8882 a răspuns:

Pai de pe youtube... cauti melodia e un program se numeste VDownloader si poti descarca mp3 video, pentru telefon, in jur la 15-20 de formaturi.Succes!