| Child a întrebat:

De unde pot descarca melodii karaoke(mp4) pe stick?

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna! Intai trebuie sa cauti pe www.youtube.com melodia si scrii karaoke pe langa, copiezi link-ul/adresa gen:
http://www.youtube.com/watch? v=RLAJ4mIxacM prin mouse drept si copy si o inserezi pe http://www.ixconverter.net/ in casuta aceea prin mouse drept si paste. Apoi, selectezi mp4 si dai Convert.
Depinzand de lungimea/calitatea melodiei va dura ceva timp, apoi ti se va descarca automat melodia in calculator.
Introdu stick-ul si asteapta pana primesti mesajut de confiramre, dar inchide-l si intrera in Computer. Acolo, in partea stanga vei gasi o ''pagina'' dedicata stick-ului pe care va trebui sa o deschizi. Apoi mai deschide inca o data un ''Computer'' (ca mai inainte) si deschide locul in care ti s-a descarcat videoclipul.
Fa paginile mai mici, incat sa le poti vedea pe amandoua pe ecran si ''trage'' videoclipul cu mouse-ul dintr-o pagina in pagina cu stick-ul.
Ai terminat!
Succes!
Fundita?