| alexutzul a întrebat:

De unde pot downloada aproape toate melodiile lui Michael Jackson?

3 răspunsuri:
| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

De pe trilulilu

| Aero_2277 a răspuns:

Www.you-tube.ro faci cont downloadezi programul si free download unlimited;)

| BeatriceKnowles a răspuns:

Cel mai sigur intra pe www.video2mp3.net cu acest program poti descarca orice mel de pe youtube tip mp3 fara cont pe youtube;). intra pe www.youtube.com copiaza linkul-l melodiei apoi pune-l acolo pe site-ul ala apesi pe convert. si astepti. apoi downaldezi;)