| ciribist a întrebat:

De unde pot downloada(gratis) niste ritmuri sa fac o melodie dar ritmurile sa nu fie alor unor melodii celebre...

Răspuns Câştigător
| ChemicalThunder a răspuns:

Nu stiu la ce te referi prin 'ritmuri', dar din cate inteleg vrei sunete cu care sa mixezi nu? eu folosesc siteu-l asta: http://www.buttonbass.com/ 'buttonbas' sunt cuburi, mixere, chitari, si mai multe la care pori combina sunete si face melodii. pe aceeasi pagina trebuie sa le gasesti de downloadat cuburile mixerele si alea... eu am downloadat vreo 3 cuburi si un mixer si merg chiar bine. are si pagina pentru intrebari daca nu stii cum sa il folosesti. eu acolo m-am uitat si am inteles in mare parte. Bafta multa! :)

| ciribist explică (pentru ChemicalThunder):

Am reusit sa fac nite ritmuri( apropo mersi pentru site e bun) dar cum downloadez melodia pe calculator sa adaug si versurile ca dau acolo download si imi cere un cod cand so ascult...

| ChemicalThunder a răspuns (pentru ciribist):

Nu am incercat inca sa o descarc in calculator dar ai putea sa pui intrebari si tu acolo unde toti isi pun nelamuririle. De obicei toti primesc raspuns. Intreaba cum salvezi melodia sau ceva... acolo sus nu stiu daca ai vazut scrie ceva 'record' 'download' si 'instructions' eu de la 'download' le-am descarcat in calculator