| rotariurazvan a întrebat:

De unde pot face rost de noul album de al trooper voodoo, sait sau magazin in botosani, eventul daca imi puteti spune si un pretbig grin multuemsc anticipat

1 răspuns:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Inca nu a aparut in varianta fizica, dar il poti descarca virtual (bineinteles, plata prin visa/sms...inca nu a ajuns la piratare, si sper sa nu ajunga).

http://www.metalhead.ro/......106668-l-1

eu astept varianta fizica, ca imi place mai mult sa tin un album in mana decat sa tin unitatea in brate facandu`mi iluzii ca e un CD.
[parerea mea: e destul de ieftin]