| iulia16 a întrebat:

De unde pot sa downloadez si eu melodia : Jacques Prévert - chanson de la seine?
am mare nevoie de ea. si nu o gasesc. crying ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Teodora_4244 a răspuns:

Eu gasesc orice melodie pe www.tubidy.ro bAFTA! daca nu merge i-a id si ti-o scot eu :D teo_kidda

2 răspunsuri:
| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai. o cauti pe youtube. daca ai gasit-o descarca-ti programul free studio manager si in programul acesta sunt chestii de convertit linkuri de pe youtube in mp3winking ca altfel...incearca pe netdrive.ws dar ti-am zis.descarcatu` de pe youtube e cel mai usorwinking

te pup:*