| orlando_7324 a întrebat:

Debby Ryan sau Selena Gomez? Eu si un prieten ne contrazicem aproape tot timpul. El zice Debby e mai frumoasa si mai cool decat Selena si eu zic ca Selena e mai frumoasa si mia cool decat Debby? Deci: Debby Ryan sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Toata lumea e subiectiva. Fiecare e cu parerea lui, fiecare are partile lui frumoase si partile lui urate. mie personal imi place mai mult de Selena.

79 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Macar nu a zis de Miley Cyrus.

| LoveMusic a răspuns:

Amândouă. Îmi place mai mult Selena Gomez dar şi Debby Ryan e foarte drăguţă.

| LNK a răspuns:

Selena Gomez. Dar si Debby e draguta.

| RainDrop a răspuns:

Nu va contraziceti si impotriva stilului de freza? Mare prostie, fara suparare...

| orlando_7324 explică:

@raindrop mare prostie esti, ai fost si o sa fi. Fara suparare.

| Catzelush a răspuns:

Selena Gomez, arata super si canta super!

| Ems a răspuns:

Selena mi se pare mult mai draguta.happy

| andreeafbz a răspuns:

Eu am id-ul ei debby_ryan9393 sincer e cel real pentru ca am vorbit la mic cu ea.

| MyTzZy a răspuns:

Aman2 sunt cool dar parerea mea e ca Debby e mai frumoasa! Ma rog fiecare cu parerea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e cu mult peste Debby Rian! plus ca Selena e mai maturawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id debby ryan este asa : DebbyLoveRyan1993

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena este ai frumoasa de 10 ori decat debby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca si Debby si Selana sunt frumoase si cool. Iancercati sa ii puneti lu Selana Gomez par blond, veti vedea ca arata la fel ca Debby Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan am idul ei e: debbybabyryan nu am vb cu ea decat o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai frumosa selena gumez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este mai frumoasa cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan e o urata iar selena e superba si are cu adevarat voce; selena e de un milion de ori mai celebra si frumoasa si talentats

| Rockxzy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma enerveza selena de cand am vb poze nud cu ea :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby. Da` si Selena e f. draguta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez e la fel de draguta si frumoasa ca Debby Ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele o spun din tot sufletu
,, DEBBY big grinragutza si scumpa"
,, SELENA:Este draguta, scumpa si am 2000 de poze cu ea! Nui tare?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totzy zycetzy 'Selena Gomaz'. pentru. ca em mai faimosha sih kantah mai bineh! darh yoo o aleg pe DEBBY RYAN pentru. ca nuh e ashe de fitzoasha sih e cu picioareleh pe pamanth! astah e parereah meh:-). orykum fiekareh alekeh peh kn vrea el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inteleg ca si selena gomez e frumoasa dar cea mai buna decizie consta in faptul acesta-pentru baieti intre 13 si 16 ani max e foarte buna debby dar mai in sus de 16 ar fi cool selena.in fine eu zic ca debby imi place mult cum arata in stil cowboy sau de rocarita... e frumoasa si selena are o voce faina. ea e o fata care i sta bine stilul modern.in plus imi place selena cand are parul desprinstongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amindoa sunt speciale in felul lor nu poti sa faci difereta amindoa sunt cool si talentate si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca Debby ryen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez dar si debby ryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby este frumy deci prietenul tau are drepatete
oricum selena este o slabanoaga
adica un schelet ambulant