| StefanMMC a întrebat:

Deci am creat o muzica remixata si ca s-o pun pe youtube trebuie sa aiba si un video sau o poza... dar eu vreau sa fie o poza. Cum fac sa aiba pe fundal o poza?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Windows Movie Maker, pe care il ai in calculator: Start-->>> All Parograms--->>>Windows Movie Maker
sau il poti descarca de aici:
http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download
E foarte simplu, adaugi melodia si adaugi poza (pe toata portiunea cat dureaza melodia) apoi salvezi, nu-ti ia mai mult de 5 minute!