| xGypsyQueen a întrebat:

Deci am nevoie de putin ajutor cu o melodie. Am asculat-o data si mi-a placut foarte mult, dar nu mai stiu cum se numeste. Melodia e de la Mecena si la refren era ceva de genul : " Esti atat de aproape dar totusi atat de departe " Ma rog nu stiu daca era chiar asa dar era in genul acesta. Si din cate am inteles este negativul unei melodii de la Christina Aguilera parca thinking Va rog help me! Dau Funda mareeeee :*.

5 răspunsuri:
| xGypsyQueen explică:

Hei :} Sa nu mai raspundeti la intrebare :d am gasit melobatting eyelashes

| xGypsyQueen explică:

@dede. pai nu e de la Mecena laughing Mi-am adus aminte gresit. este JustUs - Doi Copii :d

| dede_4428 a răspuns:

Da. zimio si mie ca imi placeblushing

| dede_4428 a răspuns:

Mersii:*