| genesis150 a întrebat:

Deci, as vrea sa schimb numele unei melodii, ca atunci cand mi-o reda in Audiosurf (un joc, unde poti 'juca' pe o anumita melodie) sa imi apara cu numele pe care il vreau. Din cate am inteles, o melodie are 2 tipuri de nume, numele care il poti schimba cu Rename, si numele melodiei, care nu poate fi schimbat cu Rename. Stie careva cum se poate schimba acel nume?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Cu Winamp poti. big grin Click pe melodie si dai View file info. Scrii la Basic Info si se completeaza si la celelalte.