| sergiu2525 a întrebat:

Deci.caut o melodie, in engleza e, nu stiu nimic despre artist si numele melodiei, dar stiu videoclipul, e o femeie cam ciocolatie(culoarea pielii) care e imbracata parca intr-un costum rosu, si un detaliu important:mereu se vede pe ea insusi in fata ei, ca si in oglinda, si ma rog, in cursul videoclipului apare pe scena de modeling, si e aplaudata de toti.deci cine stie videoclipul imposibil sa nu stie si melodia(in afara de mine ca-s cascat). multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| SaRiNoOtZa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dwfKZ-1jyiw&feature=av2e Kelly Rowland - Commander ft. David Guetta sper sa iti placa fudita?