| MahNamehizJeff a întrebat:

Deci. De ceva ani de zile caut o melodie.
N-am văzut vreodată videoclipul acesteia, dar știu ca am auzit-o la radio.
Era cu un bărbat cântând ceva despre dragoste în engleză și după mai pe la final sau dacă nu ma înșel, după refren era o vioara care canta superb.
Vocea lui îmi părea cunoscuta, cred ca era un artist roman? Bănuiesc.
Dacă are cineva vreo vaga idee va rog să-mi spuneți.
Melodia e veche.
Cred ca e de prin 2008-2010 dacă nu chiar mai veche laughing)

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Ceva versuri din piesă?

| MahNamehizJeff explică (pentru ancaval):

N-am nici cea mai vagă idee. Eram mică pe atunci și n-aveam cunoștințe cu privire la engleză laughing

| ancaval a răspuns (pentru MahNamehizJeff):

Atunci slabe șanse să fi ajutată cu un răspuns.