| AnneMarri a întrebat:

deci inainte nu-mi placea selena gomez (NU PT. CA E CU BEAVER) dar acum am gasit o melodie superba "Who says" pur si simplu o ador voi ce parere aveti?
p. s. asta e melodia > http://www.youtube.com/watch?v=dKLkI1ZJYv0

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Selena e draguta, si imi place cum se imbraca
si melodia e frumoasa, chiar aveam nevoie de melodie mai vesela!love struck
poate ti-ar placea si A year without rainbatting eyelashes

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Selena e singura vedeta care nu si-a distrus imaginea. este foarte buna in tot ceea ce face si melodiile ei sunt super mai ales who says