| Bulai_Nico_1972 a întrebat:

Deci se zice ca Taylor Swift ar scoate un album nou pe 26 aprilie și s-au făcut foarte multe teorii despre el și acum urmăresc foarte multe fanpage-uri pe instagramul pentru mai multe informații. Dacă cumva ați descoperit vreo ceva as vrea sa puneți comentariu

1 răspuns:
| unpierdut a răspuns:

Nu-ti pierde timpul cu asa ceva, pe mine personal ma doare stii tu unde..de taylor swift fitoasa aia...mai bine te-ai gandi ca mor copilasii in siria, in africa, in sri lanka. Cand vine vorba de fitoase din astea sariti toti dar cand vine vorba de un om obisnuit mult mai bun decat ele il ignorati toti. Efectul de turma