| Hazer a întrebat:

Deci, voi ce muzica preferati?
Eu prefer Hip Hop / Rap. Si ce cantareti / trupe va plac?
Eu ador trupele B.U.G. Mafia / Guess Who / Parazitii.
Cantareti care-mi plac sunt : Eminem / Snopp Dogg / Tupac / Lil Wayne. Astept un raspuns concret si multa bafta!

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock
Evanescence, Trooper, The Eagles, Vama, Nirvana, Rammstein, Nightwish, Jem, Sting, Queen, Korn.

| FadetoBlack a răspuns:

Rock şi metal plus aproape toate subgenurile lor.
Câteva dintre trupele care le ascult ca să-ţi faci o idee
Pink Floyd
Metallica
Megadeth
Slayer
Sepultura
Pantera
Rammstein
Nightwish
Opeth
Deep Purple
Ac/Dc
Led Zeppelin
Queen
Draconian
My Dying Bride etc.

| alabalaportocalala a răspuns:

Eu prefer Rock si Hip-hoh.La fel, B.U.G Mafia, Parazitii, batranii nostri.Linkin Park, Papa Roach....si alte trupe de genul...Acum sa mai conversam putin.Ce parere ai despre tipul asta nou, Macklemore?

| Hazer explică (pentru alabalaportocalala):

Nu am auzit de el, dar o sa ma interesezwinking

| alabalaportocalala a răspuns (pentru Hazer):

Ai aflat de el?

| Hazer explică (pentru alabalaportocalala):

Da, am aflat. Canta destul de fain.

| alabalaportocalala a răspuns (pentru Hazer):

Da, e chiar tare tipul...

| Mădă0611 a răspuns:

Muzica electronica: trance - vocal/uplifting/progressive, chillout, chillstep --> https://soundcloud.com/getcaptivated/oceanlab-satellite-captivate virgula dubstep, trip-hop --> http://www.youtube.com/watch?v=O3OYY3Bit1A&feature=youtu.be&t=1m19s virgula liquid, garage --> http://www.youtube.com/watch?v=3r9JRrAOZ8Q virgula indie-pop, ambient.
Trupe: Above & Beyond (trance/vocal trance, electronic), Conjure One.
Dj-i/producatori: Armin van Buuren, Solarstone, Protoculture, ATB, Andrew Rayel, Simon O'Shine.
Cantareti/e: Justine Suissa, Kate Walsh, Sarah Howells http://www.youtube.com/watch?v=S4uxgf3Zfrk&feature=youtu.be&t=2m36s virgula Cathy Burton http://www.youtube.com/watch?v=xSxIVWc1xvo&feature=youtu.be&t=24s

| greyhound a răspuns:

Rock : ac/dc guns n roses judas priest iron maiden dire straits black sabbath nightwish airbourne zz top queen manowar

| Kasia a răspuns:

Rock si pop
imi place mult aerosmithbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea, spui ca nu-ti place Eminem dar il ai la avatar si numele orasului in care a locuit big grinetroit. Hip-Hop nu e un gen de muzica, e o cultura care detine rapul, hainele largi etc. Guess Who nu canta rap, inainte canta cand il chema Anonim. Sunt destui rapperi romani care ii ascult, uita-te prin raspunsurile mele si ai sa-i afli.

| Hazer explică (pentru anonim_4396):

Il am pe Eminem, si Guess Who canta rapwinking.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hazer):

Guess Who nu canta rap OMG rolling on the floor Canta comerciale, stii ce inseamna ''rap''? ''Rap'' nu inseamna cuvinte puse cu furca care sa nu aiba nicio legatura, in rap trebuie sa ai un mesaj, daca Guess Who are un mesaj inseamna ca mamaie asculta Heavy Metal. Inainte canta rap, cand il chema Anonim si era in 20CM Records deoarece Parazitii l-au lansat si acum nu le este recunoscator. Totusi am sa-ti scriu cei mai buni rapperi romani, daca nu le intelegi mesajul, lasa-te de rap :
Cedry2k, Dragonu' aka 47, Codu' Penal, Chimie, Doc, Deliric, Carbon, Cabron, Methadon 3000 (Dacian, Deceneu, Piele, Vexxatu Vexx), Haarp Cord( Dragonu, Cedry2k, Sisu, Carbon), Grupul de rezistenta (K-Gula si inca cativa), Subsemnatu', Sisu, Puya (cel vechi), La Familia, Bitza, Gradu Zero (Flou Rege, Pytt si inca unu parca), RACLA, Vlad Dobrescu, CTC (Doc, Deliric, VD), Kazi Ploae, Omu Gnom, Acid, J, Aforic, Ron, Specii (Dragonu' si Chimie), SDST, Junk, Samurai, Nimeni Altu, Parazitii, Spike (cel vechi), Anonim (Guess Who cel vechi). Trebuie sa fi uitat macar unul.

| alabalaportocalala a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate, ai un cont foarte tare...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alabalaportocalala):

XD De ce?
Apropo: E la fel de tare ca patratelele din avatarul meu? rolling on the floor

| alabalaportocalala a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta ma refeream, deci il ai pe hitler intr-o varianta foarte masculina, si user nameul "White and Proud"

| XBrunetteX a răspuns:

Rap si rock.

Imi place Eminem..., dar Lil Wayne e de tot rahatul, asemeni multor dintre asa-zisii "rapperi" care au aparut in ultima vreme.(parerea mea).
Imi pare rau, nu am venit aici sa iti critic tie gusturile muzicale, dar nu m-am putut abtine.
In rest...mda,ascult Guess Who,Parazitii,Bitza,Doc...
Si rock : Evanescence, Linkin Park, Black Veil Brides, Guns'n Roses, Lacuna Coil...

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Salut! B.U.G sunt Mafia cei mai tari.Guess Who si Parazitii mai putin.Snoop Doog, imi place iar foarte mult si Lil Wayne. Ceau :p