| yoooo a întrebat:

Deci vreau o melodie da nu stiu cum se numeste la un momendat spune haloooooo nu stiu daca am scris bine iar dupa aceea incepe un ritm superbig grinva rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DarkeN a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=L_Nw0iz7Ofw sigur este ceea ce cauti. MIssy Elliot - Get your freak on

14 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Beyonce - Halo

kratos
| kratos a răspuns:

Foarte multe detalii ne-ai dat cu siguranta toti stim despre acel ritm misto multe detalii. Incearca sa ne dai mai multe detalii ca sa te ajutam. Tu daca vi cu f putine detalii nu faci.

| thehope a răspuns:

Mai...stiu despre ce melodie e vorba big grin dar nu imi amintesc cum se numeste nici sa ma batihee hee

| thehope a răspuns:

Asa mai! get your freak on...asta era big grin

| YLLL a răspuns:

Beyonce-halo?
thinking

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Beyonce- halo.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

@NNoname, scuze, n-am intrat in link`ul dat de tine happy

| Tessy a răspuns:

Da-ne mai multe detalii.straight face

| christabell a răspuns:

Confortably Numb-Pink Floyd----The Wall? Tocmai am postat adresa de pe youtube ca raspuns la intrebarea lui "cutache". Vezi daca este ce crezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y9_j35L5bHM
asta?:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nickname eu ce am zis
america halo?yawn

| DarkeN a răspuns:

DarkeN : http://www.youtube.com/watch?v=L_Nw0iz7Ofw. sigur asta cauti -Missy Elliot- get your freak on