| SuperMagicSmile a întrebat:

Deci, vreau si eu sa stiu niste melodii din reclame.

1.melodia de la reclama orange, cu barbatul care isi pierde cainelesi fata care il gaseste.
2.melodia de la reclama orbit, cu ursul polar
3.melodia de la reclama nestea

10 răspunsuri:
| SuperMagicSmile explică:

Nu aia cu hugh jackman, aia cu fata si baiatul care deseneaza in aer plusuri si egaluri

| SuperMagicSmile explică:

NU AIA, ce draq.am mai spus, aia cu fata si baiatul care deseneaza pe cer plusuri si egaluri...si era la Nestea, nu la Lipton...pls

| SuperMagicSmile explică:

Am gasit-o, era K. T. Tunstall "Suddenly I See"

| BabyPink a răspuns:

1. Mika - Good Gone Girl
2. O vreau şi eu love struck
3.Lipton Ice Tea - Hugh Jackman

Janina
| Janina a răspuns:

La orange e o melodie a lui Mika

| crissuliki a răspuns:

Reclama cu mj de la pepsi cu pustiul care seamana cu mj. face monowalkerul si se ciocneste de mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama orange: mica
reclama nestea: JOHN OZILA funky boogie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la orbit nu a gasit-o nimeni?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt. melodia cu ursul vesel(canta Emmanuel Oriol, compozitor Guillaume MOYNE): http://www.youtube.com/watch?v=yrdDEW4pKBk&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Iuly! am observat ca cea de la nestea nu a gasit-o nimeni! dar am o veste ff buna, am gasit-o eu! uite aici :http://www.youtube.com/watch?v=ZQNj3thCdco...este cantata de KT Tunstall sh se numeste suddenly i see.Cu placere! aaa da.am si eu o intrebare.cine canta melodia de la reclama cu pepsi sh nestea sau lipton? aia cu fata care isi ia din frigider nestea sau lipton sh pleaca cu cainele :-? mersi mult daca o gaseste cineva!:x