| anonim_4396 a întrebat:

Deciii, am vazut un film si era un cantec, nu stiu cum se numeste nici cantecul, nici filmul, asa, cantecul era ceva de genu "puiul piu", adica zicea multe fraze si de fiecare data se "intorcea" la pui, dar in cantec era fraza " mielul cumparat de tata cu 2 bani ", cantecul era in franceza, parca, si era mai lent, stie cineva?

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns (pentru Rakanishuu):

Nu nu, am zis ca era de genu asta, dar nu asta, era vorba de un miel big grin laughing

| KMaddieK a răspuns (pentru LisaZafre):

Nu nu, am zis ca era de genu asta, dar nu asta, era vorba de un miel