| dididedediu a întrebat:

Deja de a 2 a oara pun intrebarea. Buna ma puteti ajuta va rog? Funda!

Este o melodie care tot o difuzeaza la Profm(cred ca e noua) si este in romana..si trista si la refrem canta ceva asa "sunt singura" imi place melodia foarte mult. vocea este ceva de gen andreea balan. ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Lavy_6719 a răspuns:

Din descriere ta nu se prea intelege.dar asi avea o varinta:http://www.youtube.com/watch?v=W-6uO0xpjZs....sper ca aceasta sa fie;) auditie placutA

| dididedediu explică (pentru Lavy_6719):

Asta ii melodia..mersi frumos:*funda!

2 răspunsuri:
| Crissy98 a răspuns:

Miss mary - luna