| anonim_4396 a întrebat:

Descrierea

cu discuri mari epntru scratch
muzica poate fi redata si mixata direct de la calculator
include software: cea mai noua versiune Mixvibe cross DJ LE, cu caracteristici practice pentru DJ-i precum playlist, mixari sau pitching
mixer USB, cablu USB (1, 5 m)
crossfader pentru tranzitia semnelor audio
formate audio redate: WAV, MP3, AIFF, AAC, M4A, FLAC; formate memorate: WAV, AIFF, OGG, FLAC
dimensiuni: cca. 48, 5 x 5, 5 x 21 cm (latime x inaltime x adancime)

Functii:

play / pause, cue, sync, REV, scratch (2 discuri rotative), scratch / search
egalizator (cu 2 benzi: bas si frecvente inalte), channel pitch, master output level, select effect
on / off effect, reglarea parametrului prin intermediul FX-Gain, crossfader, channel volume

1 răspuns:
| 01rukia01 a răspuns:

Eu folosesc FL Studio si le include pe toate...chiar mult mai multe.