| lanadelsex a întrebat:

Despre cine vorbeste Eminem in noua melodie " I need a doctor "? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Despre Doctor Dre(Dr. Dre). Doctor Dre are sau a avut,nu mai stiu exact,o casa de discuri prin care l-a descoperit pe Eminem.Iar Eminem a vrut sa-i multumeasca prin melodie pentru sprijinul sau,pentru ca l-a ajutat cand nimeni nu-l lua in considerare, si sa-l ajute pe descoperitorul sau, pentru ca lui Dre i-a murit fiul de la o supradoza acum un an. sad

2 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Dr Dre maybe thinking( cred ca despre el)

| Razvan_6921 a răspuns:

100% despre Dr. motherf***ing Dre