| MalinaH a întrebat:

Despre lockerz trebuie sa cumperi ceva din magazinul cu bani sa poti cumpara din cel puncte.va rog sa imi dati mai multe informatii despre lockerz.mersi

3 răspunsuri:
| Jonathan a răspuns:

Nu este obligatoriu, daca ai destule puncte poti lua orice produs din cele cu puncte.
Partea proasta este ca cei care au cumparat ceva din magazin au un redemption in plus (unul privat) fata de cei care nu au cumparat.
Si este foarte greu sa mai prinzi produsul pe care il vrei.

| NeXt_6616 a răspuns:

Magaziunul virtual e doar pentru US momentan, incan u e valabil in europa, tu trebuie sa faci puncte si sa speri ca prinzi ceva la redemption

| Andreiuk_9260 a răspuns:

Nu stiu voi da eu prind orice de la ipod touch 64 gb in jos