| Eleanorelle a întrebat:

Din cate stim cu toti, renumita trupa Epica vine in Romania la Silver Church. http://www.metalhead.ro/......99958-l-1. Care este varsta minima ca sa poti intra la concert? Am 15 ani, i-ar persoana cu care merg [ are peste 18 ani] deja a cumparat biletele. Ma lasa sa intru ca insotitor? Ce modalitati mai am ca sa intru la concert daca n-am varsta corespunzatoare?

3 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Hmm...as vi venit si eu, dar nu am timp, ahh viata nenorocita...sad

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Gabrielutzu esti cel mai mare prost din lume. epica este o trupa foarte buna ba fraiere "! ratatule"

| gabrielutzu a răspuns:

Trupa Epica este o trupa de rahat.Si nu spune ca stim cu totii, 99, 99999999999% nici nu stiam ca exista asemenea specimene pe pamant. laughing