| Aneke a întrebat:

Dintre Black Veil Brides si Escape the Fate pe care ati alege?

Răspuns Câştigător
| REBEKAHs a răspuns:

Black Veil Brides..pentru ca Andy Sixx e mega sexos. dar si Escape The Fate canta Okk.dar BVB au mai multe melodii si canta mai bine

11 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Amandoua sunt trupe de emo gay.

| Wøodenpints a răspuns:

Ambele trupe sunt formate din homalăi afoni paraleli cu muzica.
Să zicem că aş alege ETF, că nu par atât de gay.
Cu toate că nu ascult niciuna din trupe.

| Aneurysm a răspuns:

Rather be dead than to listen to the hardcore-sh1t.

| Kremlin a răspuns:

Slăbănogi care zbiară aiurea cu versuri aiurea.Nu văd ce aş înţelege de acolo.

| Summoning a răspuns:

Metallica

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Trebuia sa-i dai funda lui Woodenpints are dreptate.

| Summoning a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Nu,nu el are dreptate ci drfeelbad are

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru Summoning):

De fapt amandoi au dreptate.

| rock231girl a răspuns:

BVB au melodii mai faine desi live suna aiurea.

| AnndyMihaela a răspuns:

Eu spun sa alegi Black Veil Brides.Transmit un feeling unic.Insa de ce ar trebui sa alegi?laughing. adica poti sa asculti ambele trupewinking.
P.S.: nu baga in seama rautatile.nu stiu ei ce inseamna muzica lor