| anonim_4396 a întrebat:

Dintre Inna si Andra, pe care ati alege?
De ce?

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu le ascult, dar Andra are o voce buna.Pacat de ea, ar putea canta muzica, nu toate jegurile de "Ca la meteo".

| Konata a răspuns:

Eu aleg Inna, deoarece am inteles ca este o fata modesta careia nu i-s-a urcat la cam fitele de vedeta. Si cel mai important lucru este ca are o voce extraordinara in ciuda faptului ca este tanara si frumoasa :X

| KristalPop a răspuns (pentru Konata):

"Modestă"?!
Modestă vrea ea să pară, dar nu e deloc modestă când îşi dă ochii peste cap la toate întrebările fanilor.

| Mădă0611 a răspuns:

Inna. Andra are voce de manelista. Tot aud la tv "ca la meteo", tza tza regheton rolling on the floor Asa ceva!?

| Crucified a răspuns:

Păi dacă aş fi fost în locul lor, m-aş fi sinucis demult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andra. A avut unele melodii bune şi a demonstrat că nu se limitează doar la un singur gen muzical.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andra, pentru ca are melodii acceptabile spre deosebire de inna.
Si nu arata ca o curva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna

| Bizzle a răspuns:

Andra cand atinge niste note ridicate suna uluitor pe mine ma impresioneaza big grin avem cu ce sa ne mandrim! Inna nu stiu ce sa zic e cam dusa cu capu ...merreu "sexy"...

| BiancaBaby a răspuns:

Andra pentru ca are voce, iar Inna, sincer e cam praf la capitolul asta happy

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Nu-mi place nici una, dar cred ca as alege-o pe Andra.

| Wolfyye a răspuns:

Sincer,mie imi plac ambele.

| secretcircle a răspuns:

Inna