| CrocoBaur a întrebat:

Doar voi ma puteti ajuta... a fost o melodie difuzata in cadrul recordului Oncescu vs 1000, care nu stiu cum se numeste si am apucat sa o inregistrez cu telefonul, cam slab calitativ! Pls, aici e link-ul : http://www.trilulilu.ro/muzica-house/sm-a0025-melodie-la -oncescu-vs-1000

11 răspunsuri:
| GabitaBm a răspuns:

Dr. Dre - The Next Episode ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg

| CrocoBaur explică (pentru GabitaBm):

Intr-adevar asta e a doua! Pe prima o vreau! Ms pentru interes!

| GabitaBm a răspuns (pentru CrocoBaur):

E a doua dar totusi e prima laughing esti tare big grin

| CrocoBaur explică (pentru GabitaBm):

Dr. Dre - The Next Episode ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg, e a doua melodie din inregistraea de pe trilulilu! Prima, e un hause si nu stiu cum se numeste! Inca...

| GabitaBm a răspuns:

Ti-am scris linkul prima data, si dupa asa sa stii cine o canta big grin da tot acolo e.

| CrocoBaur explică (pentru GabitaBm):

Mai intra odata pe trilulilu si asculta la inceputul inregistrarii! E un house!

| RamooNebunik a răspuns:

Melodia se numeste "Darude - Sandstorm" happy

| CrocoBaur explică (pentru RamooNebunik):

Din pacate......nu e! Ai ascultat pe trilulilu?

| CrocoBaur explică:

Este prima melodie care se aude in inregistrare!