| Dumnezău a răspuns:

N-ai pus Love of My Life si Tie Your Mother Down. Your share(adica doza) is now invalid, my friend!

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Dar le-ai pus pe alea pe care le cunoaste si ala care nici nu stie cine e Brian May, si abia a auzit de Freddie.Merge si un Hammer To Fall sau un Radio GaGa.winking Ti-as face eu niste recomandari pentru dozele astea ale tale, dar mi-e ca nici tu nu stii melodiile.Ia cauta matale Testament-Sons of Oblivion pentru maine.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Mai bine imi lasi mie afacerea asta cu doza de muzica buna...

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

NIGGA,PUH-LEASE! Muzica buna nu tine cont de gen, atat timp cat vorbim de genuri decente.Muzica buna gasesti si la Big L, si la Daft Punk, si la Dire Straits sau Gorgoroth.

http://www.youtube.com/watch?v=s9MszVE7aR4&feature=related

U MAD, BRO?

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Tu faci o greseala capitala dpdv muzical,si anume ca pui in aceeasi oala maneaua new-age romaneasca, ce se vrea house, si funk-synthpop-ul astora de la Daft Punk.E ca si cum ai zice ca din cauza ca Asking Alexandria (faggoti) sunt naspa si Slayer sunt la fel.Asta e sindromul de rockeras rebel, cand crezi ca doar rock-ul e singurul gen calitativ.Nu,frate! Sunt nenumarate genuri si sub-genuri,care pot concura decent cu rock-ul. Daca nu-i rock, nu inseamna neaparat ca nu-i bun.FYI, cred ca mai putin de 1% din inaptii ce se rup pe asa zisul house ce se produce in Romania,stiu de Daft Punk,trupa care a luat ce-i mai bun din Depeche Mode,Prodigy,a pus bas peste ele,si a scos ceva chiar bun. Iarasi,FYI,nu mai fi hater pana nu descoperi genul,ca asta te transforma in potato! Ascult mult mai multe trupe bune decat tine,dar tu esti tiparul rockerului naiv, si nu ai dreptul sa spui ca ca un gen nu e calitativ, cat timp nici nu te obosesti sa il asculti.Ascultatul de rock nu te face neaparat ascultator de muzica buna,ca asa ai universul muzical limitat,exista lucruri bune si dincolo de gard, ca nu suntem in Hunger Games aici, sa n-avem voie sa pasim mai departe de gard.Ai sa iti dai seama, cu cat o sa asculti mai mult, ca muzica buna nu se rezuma doar la genuri si artisti anume.

Asta ti-o place? http://www.youtube.com/watch?v=btoEgIlhbUc

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Daft Punk nu folosesc autotune, asa le sunt vocile.Bee Gees sunt pop, cu siguranta stii Stayin' Alive de la ei.Muzica buna,cred eu, nu tine cont de gen, atat timp cat este calitativa.Muzica de hispteri cocliti pseudo-intelectuali trebuie sa dispara, insa, desi multi o considera de calitate.Moarte The Killers si Bon Iver, basini anoste!

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Chiar sunt panarame Bon Iver.Am vazut ca au luat un Grammy, dar numai un ochi odihnit n-ar citi pe muzica lor, scris cu caractere de 72 superficialitate mascata in hipsterism si intelectualitate de umezit hipioti reesapati.Numai un om ce asculta rap stie atatea cuvinte, si le arunca atat de potrivit. *trollface*

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru RockinLife):

Nu conteaza ca-s 9gagger,conteaza ca pot sa mi-o bat de chestii superficiale,nasoale, sau semidocte, in mai multe de 20 de moduri si expresii. *like a sir*

| blueangel99 a răspuns:

Foarte tari melodiile, dar le cunoşteam deja pe toate.
Şi am şi eu o melodie (tot Queen) : http://www.youtube.com/watch?v=_Jtpf8N5IDE&ob=av3n

Pa,pa!

| Downfall a răspuns:

Frumoase melodii! happy
Singura problemă e că le ştiam deja.hee hee Hai cu ceva formaţii mai puţin cunoscute, aşa poate mai descoperim şi noi melodii frumoase pe care nu le ştim, nu? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru RockinLife):

Ok, aşteptăm şi vedem noi dacă le ştim sau nuwinking

| Woodenpints91 a răspuns:

Mai e nevoie să zic vreo ceva?

| MeGusta a răspuns:

Ador Queen, da' mai bine postezi melodii mai under-rated. Adica toata lumea stie de We are the champions, We will rock you...
Cred.

| Arikumo a răspuns:

Don't stop me now?, este preferata mea de la Queen dupa Bohemian Rhapsody.

Răspuns utilizator avertizat