| moscraciun123 a întrebat:

Duna TPU! Am nevoie si eu de cateva melodii pentru un majorat! Toate genurile va rog(manele/usoara/hip-hop/tiganeasca/populara etc )! Dau funda happy Este urgent happy

2 răspunsuri:
| Deyne a răspuns:

Florin Salam- Pentru cine arunc milioane
Vama veche- 18 ani
Claudia Ionas- Astazi fac 18 ani
Brandy- ziua mea
Florin salam- Beau sange de taur
Gabi Pirnau- Azi e ziua ta
Gabi Pirnau- colaj bon ton
Denisa si Jean de la Craiova- Ce-a fost a fost
Kamelia-suave
Cipri Popescu si Ghita Munteanu- Cu un strop de dragoste
Sorina Ceugea si Liviu Pustiu- Aroma ta
Susanu- La lautari
Liviu Guta si Susanu- Vreau sa beau cu fratii mei
Florin Salam- Cea mai frumoasa poveste
Florin Salam- O valoare se cunoaste
Petrica Cercel- Platesc pentru placerea mea
Florin Salam- Asa petrec milionarii, Blondu de la Timisoara si Edy talent-Azi viata mea are rost, Camelia Grozav- buze de ciocolata, Raluka- ieri erai, Pitbull- hotel room, Major Lazer- cold water remix, Arash feat Snoop Dogg- OMG, Florin Salam- La multi ani. Stiu mai multe dar nu imi vin acum in minte. Sper ca melodiile sa fie cat de cat ok si sper ca ti-am fost de folos.