| WhiteWolf7 a întrebat:

Dupa 20 de ani am uitat tot ce s-a facut pentru noi si ne-am intors de unde am plecat. Ce parere aveti despre aceasta melodie?(nu este rock, deci raspunde cine vrea, de la houseri pan la rockeri si pan' la manelisti): http://www.youtube.com/watch?v=UXFD2sKyaBc

10 răspunsuri:
| WhiteWolf7 explică:

Nu stiu de ce, dar chiar ma mir ca am primit doar un raspuns.mama lui de patriotism, i-o tragem pe la spate de 15 ani, si acum incepe ea(tara) sa ne-o traga noua.asa ne trebuie.

| WhiteWolf7 explică:

Ce *** mea treaba are melodia asta cu religia? Esti chiar prost, e vorba despre revolutie, despre sacrificiile care s-au facut pentru ca noi sa fim liberi, si in ce hal am ajuns din nou, nu are nici-o treaba cu religia, tu esti chiar cretin? Si ce dracu, ma crezi vreun fanatic dala religios, am pus si eu o intrebare sa vad mentalitatea celorlalti, si tu repede ca pup, nu pup pe nimeni nicaieri, ce *** mea e cu atitudinea asta? Stai in mor, tii ma.sii in banca ta si numai scoate numai rahati pe gura, cand nu stii despre ce e vorba.Era vorba de patriotism, si cum pe cei ca tine ii dor in fund de fwtutu ala de patriotism.

| WhiteWolf7 explică:

Te crezi mare rocker, mare smecher.Strazile sunt pline de sange si voi va rupeti in figuri, pe strazile alea pe care calci tu zilnic, e numai sangele celor care si-au dat viata ca tu si noi, ceilalti sa ducem o viata buna, si tie ti se falfaie, ma iei cu Truda tu pe mine...Doamne sfinte, ba baiatule, ba copii, voi chiar sunteti complet inconstienti, stiu cum e ca 15 ani am si eu, sa te doara-n cwr de tot ce e in juru tau, da nu-ti bate joc de istorie, ca tot roman esti si tu, iar daca ti-e jena de acest lucru esti o rusine pentru romani, tu si cei ca tine, ca sunteti destui.

| WhiteWolf7 explică:

Cum zice si ala in cantec:"De ce va ganditi numai la voi/Si nici nu va pasa de mama care-si plange copilul sau ucis ce zace in balti de sange/Si nici nu va pasa de cei ce nu mai sunt/"Atat am avut de pus.Am crezut ca esti si tu om de calitate, cam mai toti rockerii de pe acest sait, dar nu esti altceva decat una din zecile de mii de jeguri. PUNCT.

| WhiteWolf7 explică:

In Primu rand, e iron maiden, deci nu pot zice decat magnific, in al doilea rand, e fear of the dark, deci e fabulos, si fiind una din primele trupe dupa care am fost innebunit, e absolut, incredibila de magnifica.

| WhiteWolf7 explică:

Cine si de ce i-a dat stupid lu Rockerul? Normal ca nu ai cuvinte, nu ai de ce sa ai, cand stii ce s-a intamplat acolo si de ce...si smecherii comenteaza ca prostii, le umbla nenorocitii de hormoni prin cap, si mie imi umbla da nici chiar in halu asta sa-mi bat joc de istoria noastra.

| Nymphetamine a răspuns:

Mi se ridica parul' de pe ceafa cand o aud... straight face

| RockaruL a răspuns:

Melodia e super.Chiar daca nu e rock, nu am cuvinte, sincer...

| AudImagini a răspuns:

Dar tu ce părere ai de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=Nba3Tr_GLZU?

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Ce rahat e asta?! Inteleg ca-l pupi pe barbos intre buci, da' chiar in halu' asta?! Ma ...pe ea de religie.

http://www.youtube.com/watch?v=CGkgfPoM6kI

http://www.youtube.com/watch?v=m6WJynq_jGk