| TheCoon a întrebat:

Buna tuturor celor rockeri si nerockeri :). Daca nu sunteti genul care va credeti rockeri si chiar intelegeti o melodie si o "simtiti" cu adevarat as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Gotthard - and then goodbye? (balada romantica). In caz ca nu o stiti va las un link... si poate imi faceti un top al baladelor voastre preferate :) Multumesc si pace multa!
http://www.youtube.com/watch?v=RHUJOju4QYE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, e chiar superba :x... Foarte frumoasa :x
Unde i`ai gasit pe oamenii astia?
Balada mea preferata e The GazettE -Cassis.
http://www.youtube.com/watch?v=Kr076PVsO0A
E ceva mai tare decat asta. dar imi place :x
Si eu iti zic pace, dar in limbajul unui japonez :) Adica:
[Piisu` :) ]
[P. S. : deci mai exista oameni ca mine :x]

8 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu aveam de gand sa dau click dupa ce am citit intrebarea dar ma bucur ca am dat. E o melodie absolut superba:X:X
Baladele mele preferate sunt:
The islander de la Nightwish si The time of our life de la Green Day

Răspuns utilizator avertizat
| cocainejunker a răspuns:

Ce pot sa spun... nu imi gasesc cuvintele! Minunata. Absolut mirifica. Imi straneste acea senzatie ingropata de inima franta. Iti taie rasuflarea. Sincer... mie mi-au dat lacrimile. Incearca si Go Go Dolls - Iris. Aceeasi senzatie. Ti se face pielea de gaina. Superb

| TheCoon explică:

Deci, multumesc tuturor pentru raspunsuri. E foarte greu sa aleg un raspuns castigator avand in vedere ca toate sunt excelente. In mare parte preferintele mele se potrivesc cu cele ale lui Adrian dar numirea unor balade preferate era o chestie optionala, ideea principala fiind parerea sau sentimentele care va patrund in momentul ascultarii acestei melodii. Nu e melodia mea preferata, eu fiind mai mult genul Sum 41. Repet, e grea decizia si poate de aceea am scris atat, pentru a evita momentul. Cel mai usor ar fi sa nu dau nimanui fundita, dar asta m-ar face sa par baietel rau.deci...sincer o sa "ala-bala-porto-calizez" castigatorul. rock on good people!

| niko_3393 a răspuns:

Super melodia!:X e pentru prima data cand chiar stiu cum sa explic ceea ce simt in momentul asta.mersi mult pentru melodie si daca nu cer prea mult poti sa-mi faci si mie un top al melodiilor tale preferate(rock )mersi.

| chrissi a răspuns:

Ma bucur enorm ca am dat de intrebarea ta si de linkul asta, ascultai mel asta de 3 ori deja... E f frumoasa si trista, mi se pare ca spune o poveste cu care oricine se confrunta din cand in cand, teama de a da glas gandurilor.
Cred ca balada mea preferata este Nightwsh- While your lips are still red.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii ce sa zic dragut dar nu e genul meu. eu sunt rapperitzabig grin. dar daca tie iti place nu cred ca parerea altora conteaza sincer.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odihneasca-se in pace!