| morenaxoxo a întrebat:

Dupa parerea ta, care este cel/cea mai in voga artist/artista al momentului? Din punct de vedere muzicalhappy argumenteaza si de ce. Cea mai buna argumentare primeste Fundahappy happy
PS: Nu dati raspunsuri aiurea.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ozzy Osbourne

pentru simplul fapt ca este nemuritor :)) la propriu, nu la figurat :)

aiai aici si-un link :D
http://www.youclubvideo.com/......ream-video

| Biggiesan a răspuns:

Cea mai in voga? er o porcarie, nu exista nicio in voga, totul e sa fii nemuritor, sa-ti placa oricand, nu azi da si maine nu, k e altcineva in voga!

| Sn1p3r a răspuns:

Din Romania Inna.
Se bucura de un succes nebun si in Romania si in afara.
Tot de succes se bucura si Alexandra Stan.
Din afara imi place Rihana.Nu stiu daca e chiar atat de in voga, dar are un succes fantastic.

| M1ha3la a răspuns:

InnAaaa deoarece are voce, eStE FOARTE FRUMOASA, a calatorit si calatoreste in contiunuare si uimeste peste tot unde merge:X Funda?:d

| johnyluvmada a răspuns:

Smiley-deoarece nu face playback'uri in concerte.tot timpul canta live.si deseori ii iese mai bine decat originalul.nu se crede cine stie ce vedeta, aratand tuturor cat de placuta si indragita e persoana lui