| OnlyGirl a întrebat:

Dupa parerea voastra care credeti ca e cea mai buna trupa de muzica din romania? dar din strainatate?

funda

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Din Ro, Voltaj, Phoenix, Pasarea Colibri thinking Cele rock de calitate.
Si din strainatate, Aerosmith. E incredibil cum s-au pastrat in formula originala dupa atatea zeci de ani si cum inca fac show-uri exceptionale, cum inca vocile lor si abilitatile de a canta la instrumente sunt la fel si cum inca arata foarte bine. day dreaming

2 răspunsuri:
| DjAndrea a răspuns:

Romania clar Sunrise Inc
Strainatare nu-mi place nici o trupa doar astisti:Rihanna, etc...
parerea ta care e? happy

| Eliut a răspuns:

Romania - I.R.I.S.

Strainatate - [ Actual, pentru mine ] Cradle of filth, [ Fosta, pentru mine] Nirvana happy