| Alynn98 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cea mai buna piesa de la cedry2k sau haarp cord? Adica piesa cu cel mai puternic mesaj

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Aici voi fi cat se poate de subiectiv, pentru ca nu pot sa le inghit melodiile in care exagereaza cu propaganda crestina.De la Cedrea,de departe,"Spre Zero".De la Haarp Cord,"Epigrama cu Epigoni" sau "Razboi pe Foi", astea doua fiind si preferatele mele, ca de pe "Vremurile din Urma" nu prea ai ce alege, care sa fie si moderat, si cu un foarte puternic mesaj.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa cea mai bună nu trebuie să fie neapărat și aia cu cel mai puternic mesaj. În fine... De la Cedrea nu pot da o favorită, dar o să enumăr aici câteva: Capcanele timpului, Ore de vârf, Tot ce am, Alchimia veninului, Explicit, KOutro, Prejudecata de apoi, Singura șansă, mă opresc aici...
De la Haarp, Călătoria și Război pe foi, de pe primul, și Nu mă pot opri din scris, de pe al 2-lea.